Mesaj gönder
Ana sayfa

Nanyang Xinda Electro-Mechanical Co., Ltd.

şirket Profili

Tarihi ve kültürel şehirde bulunan Nanyang Xinda Electro-Mechanical Co., Ltd: Nanyang, Henan eyaleti, XCMG, LONKING vb. Yerel 4S bayileri tarafından başlatılan ve desteklenen profesyonel bir inşaat makineleri ihracatçısıdır.

1 No'lu Çinli inşaat makineleri üreticisi XCMG'nin avantajına dayanan şirketimiz kurulduğundan beri, Çin'in mükemmel inşaat makineleri işletmelerini ve ürünlerini Changlin, Lonking, Shantui, SDLG, YTO gibi uluslararası pazarlara sürekli olarak tanıtıyoruz. vb.

Sadece daha fazla uluslararası müşterinin ürünlerimizi tanımasını ve onaylamasını sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda tüm dünyadaki inşaat makineleri müşterileriyle yavaş yavaş dostluk kuruyoruz.Güçlü yönlerimiz şunlardır: (i) Uluslararası ticarette on beş yıllık mesleki deneyim ve inşaat makineleri ve ağır ekipman endüstrisindeki zengin bilgi birikimi, müşteri sorgularını nihai ürünlere dönüştürmemizi ve bunları engelsiz birçok ülke ve bölgeye ihraç etmemizi sağlar;(ii) Üyeleri İngilizce, İspanyolca, Portekizce, Rusça, Arapça ve Fransızca gibi birçok dili akıcı bir şekilde konuşabilen uluslararası vizyona sahip iyi eğitimli ve arkadaş canlısı bir satış ekibi;(iii) Çeşitli üst düzey üreticilerin güçlü uzun vadeli bayiliği, tüm ürünlerimizin rekabetçi fiyatlarla orijinal yepyeni ürünler olmasını garanti eder;(iv) Tüm dünyada sevkiyatların zamanında teslim edilmesini sağlayan mükemmel lojistik hizmetleri (deniz, hava, demiryolu veya karayolu ile);(v) Bir yıllık garanti, yedek parça temini, kurulum ve bakım ve eğitim dahil kapsamlı satış sonrası hizmet;(vi) Çeşitli müşteri gereksinimlerini karşılamak için uzmanlıkla yönetilen bir ERP sistemi ve iyi koordine edilmiş bir kalite kontrol sistemi.

Güvenilir kalite, rekabetçi fiyat ve mükemmel satış sonrası hizmetten iyi bir ün kazandık.İhracat gelirimiz her yıl sürekli artmaktadır ve ürünlerimiz şimdiden Güney Amerika, Afrika, Orta Doğu, Avustralya, Rusya, Orta Asya, Güney Asya, Güneydoğu Asya ve Doğu Avrupa kıtalarında yaklaşık 100 ülkeye girmiştir.İçtenlikle işbirliği yapmayı, birlikte gelişmeyi ve sizinle iyi bir gelecek inşa etmeyi umuyoruz.Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Nanyang Xinda Electro-Mechanical Co., Ltd., ünlü bir tarihi ve kültürel şehir olan Henan Eyaleti, Nanyang Şehrinde yer almaktadır. 2012 yılında kurulan şirketimiz, her zamanki gibi Lin, Long Engineering, Shantui, SDLG, YTO vb. Gibi uluslararası pazara sunulan mükemmel Çin inşaat makineleri ve ürünlerini devam ettirmek için kurulduğundan beri, müşterilerimizi yalnızca daha fazla uluslararası tanınır hale getirmiyoruz. Ürünleri anlamak ve küresel inşaat makineleri müşterileriyle yavaş yavaş dostluk kurmak.

Nanyang Xinda Electro-Mechanical Co., Ltd.
Nanyang Xinda Electro-Mechanical Co., Ltd.
Nanyang Xinda Electro-Mechanical Co., Ltd.
Nanyang Xinda Electro-Mechanical Co., Ltd.
Nanyang Xinda Electro-Mechanical Co., Ltd.
1 2 3 4 5
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

İthalatçı

İhracatçı

Şirket ticaret

Markalar : XDEM

No. Çalışanları : 15~20

Yıllık satış : 150w-200w

Yıl kurulan : 2012

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Nanyang Xinda Electro-Mechanical Co., Ltd. Sertifikalar Çin Nanyang Xinda Electro-Mechanical Co., Ltd. Sertifikalar Çin Nanyang Xinda Electro-Mechanical Co., Ltd. Sertifikalar